» » З Всеукраїнським днем психолога!

З Всеукраїнським днем психолога!

Дата: 23-04-2024, 14:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаю працівників навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності  та професорсько-викладацький колектив та студентів кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету із Всеукраїнським днем психолога!

Ваші знання і вміння, емпатія та людяність допомагають суспільству долати складні життєві ситуації, адаптовуватися до викликів сьогодення, розвивати власну резильєнтність й стресостійкість. Ви навчаєте проходити крізь випробування, співпереживаєте та підтримуєте, відновлюєте психічне здоров'я й особистісну цілісність людей.

Дякую за самовіддану та невтомну працю кожному, хто дарує світло та надію у темні часи, відновлює рівновагу у глибинах найзаплутаніших людських душ. Бажаю вам внутрішньої гармонії і спокою,  натхнення у професійній діяльності та благополуччя!

Ректор Оксана ДЕСЯТНЮК