» » Лекція «Польське та європейське право господарських товариств»

Лекція «Польське та європейське право господарських товариств»

Дата: 9-05-2024, 10:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Школа польського та європейського права запрошує студентів та викладачів Західноукраїнського національного університету  на лекцію «Польське та європейське право господарських товариств», яка відбудеться  10 травня о 17:00 год.

Спікер – доктор габілітований Ягеллонського університету, професор Кшиштоф Оплустіл.

Під час зустрічі учасники говоритимуть про поняття та види господарських товариств, законодавчі вимоги до установчих документів та статутного капіталу господарських товариств в Польщі та ЄС, порядок створення господарських товариств Польщі та ЄС, органи управління господарських товариств, права та обов’язки засновників та учасників господарських товариств, особливості європейського товариства.

Zoom ID: 744 2769 8898

Passcode: 2024